top of page

Dessert Tasting @Mauji Group

Public·86 members
Ezra Torres
Ezra Torres

TЕumaczenie Na Polski (tЕumaczenie) Mody Do The...


Możesz przeszukać słownik rosyjsko-polski, aby znaleźć tłumaczenie rosyjsko-polskie, wpisując szukane rosyjskie słowo w pole wyszukiwania. Możesz także wpisać słowo polskie do tłumaczenie, gdyż obie strona słownika przeszukiwane są jednocześnie. Wyświetlone tłumaczenie rosyjsko-polskie wzbogacone jest o informacje gramatyczne, styl i kategorie, synonimy oraz przykładowe zdania.
TЕ‚umaczenie na polski (tЕ‚umaczenie) Mody do The...Poniżej znajduje się alfabet rosyjski (cyrylica). Możesz wybrać pierwszą literę szukanego hasła rosyjskiego, aby przeszukiwać słownik rosyjsko-polski alfabetycznie. Wszystkie hasła rosyjskie zaczynające się od wybranej litery zostaną wyświetlone. Wybierz szukane słowo rosyjskie, aby zobaczyć jego tłumaczenie na język polski.


Słownik rosyjsko-polski bab.la rozwija się tak dynamicznie, ponieważ użytkownicy stale dodają tłumaczenia z rosyjskiego na polski. Ponadto naszym użytkownikom umożliwiamy opcję ćwiczenia rosyjskiego słownictwa poprzez specjalnie przez nas przygotowane dodatkowe opcje: jest to koniugacja, zwroty oraz quizy. Wiedzę językową można zatem rozwijać poprzez czynne ćwiczenie rosyjskiej gramatyki, poprzez zabawę i quizy oraz poprzez naukę przydatnych zwrotów przygotowanych z myślą o konkretnych sytuacjach (urlop, spotkanie służbowe, nieoficjalne spotkania). Użylismy tam rosyjskie słowo, które widzisz po raz pierwszy i nie masz pojęcia, co oznacza? Nasz słownik rosyjsko-polski na pewno już posiada jego tłumaczenie. Jeżeli nie, wyślij nam wiadomość, a na pewno postaramy się dodać poszukiwane słówko.Z pewnością pomożemy ci rozwinąć nie tylko zdolności językowe, ale i wiedzę o kulturze Rosji. Jeżeli chcesz poćwiczyć język rosyjski, zajrzyj do naszego magazynu Życie za granicą i zapoznaj się z artykułami napisanymi po rosyjsku, bądź artykułami o Rosji w języku polskim. Czekają tam na ciebie liczne ciekawostki. Z nami opanujesz rosyjską gramatykę, rosyjskie słówka, liczne synonimy oraz zawsze poprawnie użyjesz świeżo nauczone słówko, ponieważ nasz rosyjsko-polski słownik stara się dostarczyć jak najwięcej przykładów użycia słów. Jeżeli słownik rosyjsko-polski to za mało, przejrzyj nasze słowniki: rosyjsko-angielski oraz rosyjsko-niemiecki. 041b061a72


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Tra Work
 • Hendry Emma
  Hendry Emma
 • Viola Gray
  Viola Gray
 • Sarthak Kaushik
  Sarthak Kaushik
 • Fima
  Fima
bottom of page